counter create hit

مطالب مرتبط:

خوراکی مقوی کودک، سالاد سبزیجات را امتحان کنید

برای تهیه سالادی مقوی و متنوع به روش زیر عمل کنید.

آموزش غذا برای بچه ها، پیتزا با طعم انبه

آب را به همراه سه قاشق غذاخوری روغن زیتون درون مواد بریزید. آنها را با هم خوب مخلوط و روی سطح آن آرد بپاشید، سپس ورز دهید تا نرم و یکدست شود.

سفت شدن مدفوع نوزاد، چه دلیلی داره؟

نوزاد نه ماه ای دارم با وزن تولد ۳۸۸۰ و وزن پانزده روز پیش۹۶۵۰.دو روز است مدفوعش به شدت سفت شده و سخت عمل دفع را انجام میدهد.

عطسه کردن نوزاد، نشانه سرماخوردگیه؟

دخترم دوماه و نیمشه ، به خاطر ریفلاکسش، دکتر گفته باید قبل هر وعده شیر دادن داخل بینیش قطره سدیم کلرید بریزم.

کاهش میل زناشویی، مواد خوراکی و توصیه های پزشکی

گاهی پیش می آید که زن یا مرد میل جنسی خود را از دست می دهند. گاهی هم برعکس دچار افزایش میل جنسی یا عطش جنسی می شوند.

نور آفتاب در بارداری، ضرر دارد؟

تحقیقات متعدد نشان می دهد زنان در 12 هفته اول بارداری نباید در معرض مستقیم نور افتاب و گرما قرار بگیرند.

روابط زناشویی موفق، غذاهای عشق آفرین!

هر ماده غذایی که می خوریم، روی تبادل عاطفی و روابط زناشویی و عاشقانه ما تاثیر مثبت یا منفی می گذارد.

افزایش شانس باروری، بعد از نزدیکی

آیا بی حرکت ماندن پس از نزدیکی شانس باروری خانم ها را افزایش می دهد؟

کش و قوس نوزاد در خواب، چه علتی داره؟

پسرم ۵۰ روزه هستش.موقع خواب مدام سرشو اینور اونور میماله تلاش می کنه دستاشو ببره سمت گوشاش پاهاشو جمع می کنه به بدنش کش و قوس میده.

تپش قلب در بارداری خطرناک است؟

گاهی دچار تپش قلب و سردرد می شوم و اشتهایم هم نسبت به قبل از بارداری کمتر شده.

رابطه بدون دخول، قرص اورژانسی بخورم؟

5 هفته پیش رابطه داشتم اما کامل نبود. آب منی وارد نشد. آیا حامله ام؟

تخمدان ضعیف و بارداری، چه ارتباطی با هم دارند؟

تخم کتان بخورم برا لاغری رو تخمدان تاثیر داره یا نه؟بخورم یا نه؟البته رژیم گرفتم.

برای اینکه پسر دار شویم چه کنیم؟

دارویی وجود داره برای تعیین جنسیت که پسر بشه؟

جراحی کلیه نوزاد، عوارضی دارد؟

تو ماه هفتم بارداری توسط سونوگرافی مشخص شد که کلیه چپ جنین هیدرونفروز داره.

افسردگی در دوران بارداری، نحوه تشخیص و درمان

اگر چه اغلب حاملگی دورانی لبریز از شادی و شعف تصور می شود، اما این مساله در همه خانم ها صدق نمی کند.

شعر کودکانه در مورد خدا، مجموعه ای زیبا

یکی از بهترین روش ها برای سرگرم کردن کودکان در مهدکودک و منزل آموزش انواع شعرهای کودکان به آن ها است.

سقط جنین ناقص، مغایرت با احکام شرع دارد؟

سوالم اینه که پس چرا طبق قانون برای بعضی از نقائص جنین اجازه سقط داده میشه؟

چگونه از سلامت جنین خود باخبر شویم؟

یک سقط داشتم سنم 25 سال است سابقه بیماری ژنتیکی خاصی نداریم نه خودم و نه همسرم. همه اش میترسم که خدای نکرده سقط کنم.

ارتباط مادر با جنین، چه زمان؟

باید این را قبول داشته باشیم که پدران هم پرورش دهندگانی حساس و عاطفی هستند؛ حتی قبل از تولد فرزند. وظیفه پدری و پدربودن از قبل از تولد شروع می شود.

کیسه آب جنین در بارداری، چه نقشی دارد؟

کیسه آب جنین و مایع موجود در آن یکی از مهم ترین نقش ها را در رشد و تکامل جنین بازی می کنند.

یک کودک بیش فعال چه نوع رفتاری است ؟

کودکان بیش فعال چه نوع رفتارهایی دارند؟

یک کودک بیش فعال چه نوع رفتاری است ؟ - AHA یک وب سایت خانوادهبخش: روانشناسی کودک - روان شناسی کودکان و نوجوانان سندرم pechali است. این اختلال بیشتر زماندر اثر کمبود توجه در کودکان می آید. این نوع سندرم ، بیش از دنیاو از فروش شروع می شود اما ما متوجه جدیت از آن زمانی که کودک به محیط مدرسه پا برگ می تواند رفتار در کلاس درس نقد و بررسی قرارداد. این رفتارها bishaan معمول با عدم تمرکز و علائم مهم ترین آن عبارتند از می‌باشد:       کودکان بیش ‌فعال‌ چه نوع رفتارهایی دارند؟     ـ ناتوانی از یک‌جا نشستن و بی‌قراری در لحظه‌هایی که باید آرام بنشیند     ـ قطع پی‌درپی گفت‌وگو و مکالمه‌ی بزرگ‌ترها     ـ انجام رفتارها و اعمالی که به آن‌ها کارهای نسنجیده ‌می‌گوییم     ‌ـ پاسخ دادن به سؤال، پیش از آن‌که جمله‌ی سؤال‌کننده به پایان برسد     ‌ـ بی‌صبری و بی‌تحملی شدید به‌نحوی که هر آن‌چه طلب کرد، باید در همان لحظه نیز آن را دریافت کند     ‌ـ ناتوانی در پی‌گیری مطلب‌ها به‌نحوی که بیشتر کارها را در میانه رها می‌کند     ‌ـ بی‌توجهی به نتیجه‌ی عملی که از او سر‌می‌زند     ‌ـ ناتوانی در کنترل احساس‌ها، فکرها و کارها     ‌ـ پرحرفی‌ به‌خصوص در کلاس درس‌     ‌ـ مدام در حال حرکت و جنب‌و‌جوش بودن     ‌ـ بی‌صبری و نداشتن تحمل برای ایستادن در صف و رعایت نوبت     ‌ـ عصبی و حساس بودن و مرتب پایین و بالا پریدن     ‌ـ هل دادن بقیه‌ی کودکان هنگامی که قرار است در صف و با آرامش بایستد     - برهم زدن بازی بقیه‌ی هم‌کلاسی‌ها و دخالت بی‌مورد در کار آنان     ‌ـ انجام تکلیف‌های مدرسه بدون توجه و دقت لازم     ‌ـ به‌اصطلاح «قاپیدن» وسایل و اسباب‌بازی‌های کودکان دیگر     ‌ـ بی‌توجهی به قوانین و مقررات وضع‌شده در کلاس یا مدرسه     ‌ـ نداشتن مهارت‌های لازم در برقراری ارتباط‌های اجتماعی با دیگران   ‌ـ گم‌کردن وسایل شخصی بر اثر بی‌مبالاتی و بی‌دقتی     ‌ـ از این شاخه به آن شاخه پریدن در زمانی که باید توجه خود را بر موضوعی متمرکز کند و یا درباره‌ی آن موضوع به‌دقت صحبت کند         برای تشخیص این بیماری، انجام آزمایش‌های پزشکی از نوع بینایی و شنوایی‌سنجی، آزمایش خون و بررسی مسائل ارثی و تاریخچه‌ی زندگی پدر‌ و ‌مادر، نوع زایمان و تولد او، ضربه‌های احتمالی مغزی، جراحی و بی‌هوشی در زمان کودکی و... باید انجام شود.   نمره‌های مدرسه‌ی او از دیگر نشانه‌هایی است که به‌طور حتم باید بررسی شود.درضمن، فراموش نکنید که رفتار پدر و مادران و انتظارهای بی‌جای آنان از کودک و دادن لقب‌ها و صفت‌هایی مانند تنبل، بی‌عرضه و... ‌می‌تواند از عامل‌های به‌وجودآورنده‌ی این خصیصه در کودکان باشد. امروزه این اختلال بعد از آزمایش از سوی روان‌پزشکان، قابل معالجه است.             سندرم, بیش‌فعالی در کودکان, سندرم بیش‌فعالی, کمبود توجه در کودک, رفتارهای بیش ‌فعالانه,کودکان بیش‌ فعال سندرم, بیش‌فعالی در کودکان, سندرم بیش‌فعالی, کمبود توجه در کودک, رفتارهای بیش ‌فعالانه,کودکان بیش‌ فعال مطالب مرتبط آزمونی برای تشخیص کودکان بیش فعال آنچه کودکان نیاز دارند کودکان باهوش این مشخصه را دارند! کدام کودکان به گفتاردرمانی نیاز دارند؟ کودکان مادران سیگاری چه سرنوشتی دارند؟ کودکان بیش ‌فعال‌ چه نوع رفتارهایی دارند؟ گردآوری توسط بخش روانشناسی کودک - روان شناسی کودکان و نوجوان سایت میهن مگ نسخه پرینت ارسال به دیگری اشتراک در تلگرام اشتراک در فیسبوک اشتراک در تویئتر اشتراک در گوگل پلاس اشتراک در لینکداین